"Навіть удесятьох вірили, що візьмемо очки": Циганков про програш "Мальме" і обіцянку вийти в плей-офф

29 листопада 2019, 09:25
Півзахисник Динамо вважає, що швидко пропущені м'ячі на початку кожного з таймів відіграли свою роль

ВІктор Циганков / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Не приховував свого розчарування після програшу "Мальме" з рахунком 3:4 в п'ятому турі Ліги Європи і півзахисник "Динамо" і автор забитого м'яча Віктор Циганков.

"Ми вже три матчі поспіль пропускаємо на початку таймів, – жалкував Циганков. – Ми допустили помилки, а суперник цим скористався. Мені важко судити, гра складається з 90 хвилин, але швидко пропущені м'ячі на початку кожного з таймів, безумовно, зіграли свою роль.

Я не знаю, вийшла команда розслабленої на другий тайм чи ні – з боку, напевно, видніше. Я ж бачив, що команда грала до останнього. Навіть, залишившись удесятьох, вірили в те, що зможемо вивезти очки. Але вийшло, як вийшло, будемо сподіватися, що вболівальники прийдуть на останню гру в Києві і підтримають нас, ми переможемо і пройдемо далі".

"Мальме" – "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Не могли не обійти в розмові з захисником і велику кількість жовтих карток, отриманих гравцями "Динамо" – сім, якщо рахувати дві Сидорчука.

"Були деякі спірні моменти, в яких можна було і не давати попередження, але суддівство обговорювати не буду, буду говорити лише про гру нашої команди.

Чому не зберегли нічию? До пропущеного м'яча на останніх хвилинах привела низка помилок. У нас були моменти, щоб забити і вирвати окуляри, але не вийшло. Йшла атака на атаку ... Не знаю, що вам ще сказати. У нас є ще одна гра, і ми все зробимо для того, щоб пройти далі".

А тренер "Динамо" Олексій Михайличенко після поразки від "Мальме" заявив, що перша і остання хвилини стали для його команди фатальними.

Раніше ми також повідомляли, що інший український клуб в Лізі Європи "Олександрія" мінімально програла "Вольфсбургу" 0: 1 і позбувся місця в плей-офф.

Дивіться огляд матчу "Мальме" – "Динамо" – 4:3