Навіть з незабитим пенальті Сербія обіграла Чорногорію: огляд матчу Ліги націй

17 листопада 2018, 18:50
Гол Александара Мітровіча приніс збірній Сербії перемогу над чорногорцями в Лізі націй

Александар Мітровіч забив гол, а потім

Футболісти збірної Сербії здобули перемогу над командою Чорногорії вматчі Ліги націй в суботу. Зустріч п'ятого туру групи 4 ліги С, що пройшла в Белграді , завершилася з рахунком 2 : 1 . У господарів відзначилися Адем Ляйіч ( 30 – а хвилина ) і Александар Мітровіч ( 32 ) , який через шість хвилин не реалізував пенальті . У гостей єдиний гол забив Стефан Мугоша ( 70 ) .

NКомандаГВНПМО
1  СЕРБІЯ53207-311
2  ЧОРНОГОРІЯ52127-57
3  РУМУНІЯ41304-36
4  ЛИТВА40042-90

Серби 20 листопада вдома зустрінуться з командою Литви , а чорногорці в той же день візьмуть румунів .

Сербія – Чорногорія, перший тайм

Сербія – Чорногорія, другий тайм

А в Лізі А сьогодні пройде цікавий поєдинок: дивитися онлайн матчу Італія – Португалія можна на нашому сайті у вигляді текстової трансляції з фото і відео – повторами голів .

Також в суботу пройде поєдинок в Лізі В. Дивитися матч Туреччина – Швеціяв прямому ефірі можна на каналі " Футбол 2 " , початок матчу – о 19:00 за київським часом . Турки вже не можуть вийти у вищий дивізіон Ліги націй , а шведи все ще претендують на підвищення в класі . Збірна Туреччини – наступний суперник української національної команди , товариський матч відбудеться 20 листопада .