Дарина Зевіна взяла "срібло" чемпіонату Європи з плавання, залишивши за бортом п'єдесталу росіянку

6 грудня 2019, 23:19
Українка "виловила" медаль на своїй коронній дистанції – двухсотметрівці на спині

Дарина Зевіна - зі "сріблом" / Фото: Twitter

Дарина Зевіна принесла Україні першу медаль чемпіонату Європи з плавання на короткій воді в Глазго. Після четвертого місця на 100-метрівці на спині, 25-річна українка завоювала "срібло" в цій же дисципліні на дистанції 200 метрів. Раніше ми писали, що Зевіна в крихітному бікіні приймає сонячні ванни.

Відзначимо, що з перших метрів 200-метрової дистанції в Глазго Зевіна опинилася на лідерських позиціях і, в підсумку, поступилася лише італійці Маргеріті Панцері 0,8 секунди. Час українки – 2:02.25. Дарині вдалося випередити нідерландку Кіру Туссент, що стала третьою, і росіянку Дарину Устинову, яка опинилася за межами п'єдесталу – на четвертій сходинці.

Відзначимо, що саме на 200-метрівці Зевіна тричі ставала чемпіонкою Європи на короткій воді, одного разу – чемпіонкою світу, а також завойовувала срібну медаль Європи в 50-метровому басейні.

Раніше повідомлялося, що в Америці суддям не сподобався купальник плавчині.В результаті юну спортсменку дискваліфікували, звинувативши в бажанні привернути до себе увагу.