Дар'я Домрачева виграла спринт на останньому етапі Кубка світу з біатлону

23 березня 2018, 19:06
Білоруська спортсменка подолала дистанцію в 7,5 км без промахів на двох вогневих рубежах

Дар'я Домрачева. Фото: AFP

Біатлоністка Дар'я Домрачева з Білорусі стала переможницею спринтерської гонки на заключному дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону в Тюмені.

У п'ятницю Домрачева подолала дистанцію в 7,5 км без промахів на двох вогневих рубежах за 21 хвилину 42,8 секунди. Друге місце зайняла фінка Кайса Мякяряйнен (без промахів; відставання – 1,2 секунди). Трійку призерів замкнула норвежка Тіріл Екгофф (один промах; +33,3).

Для 31-річної Домрачевої ця перемога стала п'ятою в поточному розіграші Кубка світу.

Етап в Тюмені у жінок продовжиться гонкою переслідування на 10 км, яка відбудеться в суботу.

Збірна України з біатлону не поїхала на етап Кубка світу до Тюмені, оскільки було прийнято рішення, що всі українські збірні бойкотуватимуть змагання в Росії. Раніше ми повідомляли, що олімпійська чемпіонка Юлія Джима думає про завершення кар'єри і може провести останню гонку на військовому чемпіонаті світу.

Раніше українська біатлоністка Олена Підгрушна зізналася, що в біатлоні є дівчата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Капітан збірної України уточнила: в нашій команді таких спортсменів немає.