Дар'я Білодід виграла "золото" молодіжного чемпіонату світу

18 жовтня 2018, 10:38
У фіналі українка перемогла іппоном японку Йошиду Саной

Білодід знову краще за всіх. фото Facebook

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла золоту медаль молодіжного чемпіонату світу, перемігши у фіналі японку Йошиду Саной.

На шляху до фіналу Білодід здолала колумбійку Даніелу Рестрепо (іппон), потім перемогла Акмарал Наутбек з Казахстану (ваза-арі). В 1/4 фіналу була дострокова перемога над Галією Тінбаєвю з Казахстану, а в півфіналі українка перемогла іспанку Мірею Лапуерту (іппон).

У фінальній сутичці Білодід перемогла іппоном японку Йошиду Саной.

Нагадаємо, що місяць тому Дар'я  Білодід стала переможницею дорослого чемпіонату світу в Баку в категорії до 48 кг. У фінальній сутичці Білодід іппоном здолала представницю Японії Фуну Тонако. На шляху до цього тріумфу українка в півфіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро 2016 року Паулу Парето, яка в підсумку стала бронзовим призером змагань в Баку.

Нещодавно наша зірочка дзюдо розповіла "Сегодня" про сльози на чемпіонаті світу, камбек після перелому щелепи, леопарда для Бубки, випробування Instagram і посвячення у компанію Верняєва.