Дар'я Білодід без кімоно: наймиліші фото красуні, яка завоювала для України перше "золото" Євроігор у Мінську

22 червня 2019, 19:29
На шляху до мінської перемозі Дар'я по черзі здолала венгерку, француженку, сербку і росіянку

/ Фото: Instagram

18-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід продовжує змітати конкуренток зі свого шляху. Як ми повідомляли раніше, Білодід принесла Україні перше "золото" на Європейських іграх-2019 у Мінську, вигравши змагання в категорії 48 кг. В 1/8 фіналу Дарина здолала бронзову призерку Олімпіади-2016 Єву Черновіцкі з Угорщини, далі наша дзюдоїстка впоралася з француженкою Мелані Клеман, яка навесні цього року перемагала українку в фіналі Гран-Прі у Тбілісі. У півфіналі Білодід впоралася з сербкою Ніколіч Міліце, а в сутичці за "золото" з рахунком 1:0 українка перемогла росіянку Ірину Долгову, яка не так давно хвалилася в своєму Instagram спільним фото з любителем дзюдо – президентом РФ Володимиром Путіним.

Нагадаємо, у вересні 2018 року Дар'я Білодід стала сенсацією чемпіонату світу з дзюдо, завоювавши "золото" в найбільш юному в історії цього виду спорту віці. Тоді нашій дзюдоїстці було 17 років.

Яскраві фото з Instagram Дар'ї Білодід

Дарина Білодід

Разом з тим наша зірочка дзюдо розповіла "Сьогодні" про сльози на чемпіонаті світу, камбек після перелому щелепи, леопарда для Бубки, випробування Instagram і посвячення в компанію Верняєва. "Рада, що у мене є такі друзі, які дійсно підтримують, – зізналася Дар'я Білодід. – І не тільки коли я виграю. Наприклад, коли у мене була травма, дуже мотивували: говорили, що у мене все вийде, що немає нічого страшного – це спорт. Коли чуєш такі слова від олімпійських призерів і чемпіонів, це надихає і дає поштовх вперед".

Дивіться, як виграла етап Діамантової ліги інша висхідна зірка українського спорту Ярослава Магучіх