Данія та Австралія зіграли внічию на чемпіонаті світу

21 червня 2018, 16:57
Команди обмінялися голами в першому таймі

Сьогоднішній ігровий день на чемпіонаті світу відкривав поєдинок групи С в Самарі. Ми провели онлайн-трансляцію матчу Данія – Австралія, який завершився результативною нічиєю – 1: 1. Обидва голи команди забили в першому таймі.

Данці бадьоро почали зустріч і вже на перших секундах К'єр міг би небезпечно пробити, якби він дотігся до м'яча після подачі з флангу. Але гол не довелося довго чекати. На 7-й хвилині Йоргенсен скинув на Еріксена, а той поставив корпус і метрів з 14 увігнав м'яч під поперечину.

Данці за інерцією ще трохи поатаковать, а потім вирішили віддати ініціативу австралійцям. І ті скористалися таким подарунком. Після чергового кутового Поульсен зіграв рукою у своїй штрафній.

Рефері спочатку не побачив порушення правил, однак пізніше зреагував на підказки помічників. Взяв відеоповтор і призначив пенальті.

Йединак чітко пробив з 11 метрів. З нічийним рахунком команди і пішли на перерву.

Друга половина гри вийшла досить млявою. Хіба що наприкінці зустрічі Шмейхель двічі потягнув небезпечні удари Арзані і Лекі.

Данія – Австралія – 1: 1

Голи: Еріксен (7) – Йедінак (38, пен.)

Свої наступні матчі команди проведуть 26 червня. Данці зіграють проти Франції, а Австралія зустрінеться з Перу.

Нагадаємо, що сьогодні в цій групі о 18:00 зійдуться Франція і Перу. Наш сайт веде текстову онлайн-трансляцію матчу Франція – Перу.