Дали бій! Чемпіонам світу не вдалося обіграти Україну

4 вересня 2021, 23:40
Збірна України зіграла внічию з Францією у матчі відбору на ЧС-2022, але зберігає шанси на вихід з групи

Україна - Франція 1:1, матч відбору ЧС-2022

Олександр Петраков радикально змінив стартовий склад порівняно з поєдинком проти Казахстану, який завершився внічию 2:2. В основі української збірної вийшло відразу п'ять нових футболістів – Тимчик, Кривцов, Степаненко, Шапаренко та Циганков. Ми проводили онлайн матчу Україна – Франція.

Україна на перших хвилинах матчу з Францією спробувала повторити дебют з казахами – на ударну позицію вийшов Яремчук, але захисники французів заблокували удар форварда Бенфіки.

Перший по-справжньому небезпечний момент гості створили на 27-й хвилині матчу. На лінії штрафного майданчика м'яч отримав Антуан Грізманн, той в один дотик пробив – м'яч пролетів поруч зі штангою.

Свій шанс відкрити рахунок у матчі Україна створила на 34-й хвилині. Після подачі кутового Ярмоленко пробивав у рамку воріт, Льоріс відбив м'яч на Забарного, але удар захисника Динамо був вище поперечини. Такі моменти потрібно реалізовувати.

В кінці першого тайму Микола Шапаренко створив шедевр у ворота Льоріса. Наш півзахисник підхопив м'яч на лінії штрафного і гарматним ударом точно пробив у дев'ятку! 1:0 – перший тайм був за Україною.

На старті другого тайму Франція зрівняла рахунок. Рабьо виграв верхову боротьбу у штрафному і пробив головою, м'яч зрикошетив до Марсьяля, який з кількох метрів пробив П'ятова – 1:1.

На 78-й хвилині матчу повинен був забивати Мусса Діабі, але м'яч після його удару влучив у штангу.

Україна в бойовому матчі з чемпіоном світу здобуває п'яту нічию у відборі.