"Дав смачного ляща": після матчу Прем'єр-ліги в Києві напали на арбітра

17 травня 2019, 12:45
За інформацією джерела, невідомий увірвався до роздягальні арбітрів і дав ляпаса одному з них

Віктор Копієвський / Фото: Dynamo.kiev.ua

Український журналіст Костянтин Андріюк на своїй сторінці в Facebook розповів про інцидент, що стався після матчу 28-го туру чемпіонату України між "Арсеналом" і "Чорноморцем" (3:3) в Києві. Одесити відігралися завдяки голу з пенальті на 91-й хвилині зустрічі. Після матчу невідомий напав на головного арбітра зустрічі Віктора Копієвського.

"90-ті стукають в двері українського футболу. Після гри до роздягальні арбітрів зайшов чоловік і дав смачного ляща арбітру матчу Віктору Копієвського. Хто ця людина, наразі невідомо. Одні мої джерела кажуть, що це уболівальник, інші – що він зі структури клубу "Арсенал". Ляща арбітр отримав очевидно за призначений пенальті у ворота "Арсеналу", на останніх хвилинах гри.

Факт застосування фізичної сили арбітр Копієвський зазначив у своєму рапорті. Очевидно в Комітеті арбітрів знають, хто ця людина і як вона потрапила до роздягальні арбітрів. Але мовчать. Так зручніше.

У будь-якому випадку вважаю, що бити арбітрів це неправильно. А правильно самим арбітрам та Комітету арбітрів публічно пояснювати, чому рефері на полі прийняв те чи інше сумнівне рішення. І тоді таких ляпасів в роздягальнях точно буде менше", – написав Андріюк.

Раніше ми писали, що в Португалії арбітр під час матчу збігав до вбиральні і отримав за це червону картку. Кумедний епізод стався в поєдинку між "Шавішом" і "Насьоналом".