"Та пішов ти під три чорти!" – ось що Буффон сказав судді матчу "Реал" – "Ювентус"

12 квітня 2018, 01:39
На думку британського журналіста, воротар "Ювентуса" послав арбітра зустрічі з "Реалом" перед видаленням

Буффон отримав червону картку на 93-й хвилині матчу "Реал" - "Ювентус". фото AFP

У Twitter з'явилася інформація про те, що саме сказав капітан і голкіпер "Ювентуса" Джанлуїджі Буффон арбітру матчу-відповіді чвертьфінальної зустрічі Ліги чемпіонів Майклу Оліверу.

Буффон отримав пряму червону картку на третій доданій хвилині другого тайму, а його команда, хоча і виграла у "Реала" 3:1, не змогла вийти в півфінал (3: 4 за сумою двох матчів).

"Та пішов ти під три чорти!" – вимовив Буффон за версією британського журналіста Скотта Сондерса.

Після матчу Буффон заявив, що такому арбітру слід сидіти вдома і їсти чіпси, а не обслуговувати складні за напруженням поєдинки. Буффон – про суддю, який його видалив: "У нього відро для сміття замість серця".

Для 40-річного легендарного голкіпера туринців це видалення стало п'ятим в кар'єрі. Раніше він тричі отримував червоні картки в іграх серії А (в матчах проти "Роми", "Лечче" і "Лаціо"), і одного разу – в серії В (у зустрічі з "Альбінолеффе").

Відзначимо, що лідер "Реала" Кріштіану Роналду в середу зіграв свій 150-й матч в Лізі чемпіонів і забив 120-й гол у турнірі, причому португалець забиває 11 ігор в ЛЧ поспіль.