ЦСКА вилетів з Ліги Європи після нічиєї з "Арсеналом"

13 квітня 2018, 00:10
Московський клуб ледь не повторив подвиг "Роми", виграючи у ході зустрічі 2:0 і маючи моменти для третього м'яча

Гол Денні Велбека фактично вбив інтригу в матчі. Фото: AFP

У чвертьфінальному матчі Ліги Європи московський ЦСКА ледь не створив сенсацію. Домашній поєдинок проти лондонського "Арсеналу" завершився з рахунком 2:2, але команда білоруського тренера Віктора Гончаренка була близька до успіху.

У першій грі тиждень тому в Лондоні "Арсенал" впевнено переміг з рахунком 4:1. Таким чином, москвичам необхідно було вдома перемагати 3:0, що у них майже вийшло.

У кінцівці першого тайму 20-річний нападаючий ЦСКА Федір Чалов відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні – 1:0. На початку другого тайму Кіріл Набабкін подвоїв перевагу господарів – 2:0. Футболісти російського клубу продовжили атакувати і контролювати м'яч, "Арсенал" грав від оборони. Здавалося, ось-ось ЦСКА зможе забити третій гол.

Однак на 75-й хвилині одна з нечисленних атак "Арсеналу" завершилася взяттям воріт – Денні Велбек обіграв захисника, віддав партнеру, відкрився, отримав м'яч і в дотик відправив м'яч у сітку воріт Акінфєєва – 2:1.

У кінцівці зустрічі Аарон Ремзі в контратаці вийшов один на один і пробив повз воротаря російського клубу. Підсумок – 2:2, "Арсенал" – в півфіналі Ліги Європи.

Жеребкування півфіналів і фіналу Ліги Європи відбудеться в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 13 квітня.