ЦСКА став володарем Суперкубку Росії

28 липня 2018, 00:14
У матчі за трофей армійці обіграли "Локомотив"

Хосонов приніс ЦСКА трофей. Фото Twitter

Московський ЦСКА всьоме в своїй історії виграв Суперкубок Росії. У Нижньому Новгороді в поєдинку за трофей армійці мінімально обіграли московський "Локомотив" – 1:0.

Основні 90 хвилин матчу завершилися без голів. А в додатковий час перемогу ЦСКА приніс Хетаг Хосонов, який забив гол на 108-й хвилині. Залізничники догравали зустріч в меншості, після того як в самій кінцівці зустрічі червону картку отримав Соломон Кверквелія.

У складі "Локомотива" весь матч на лаві запасних просидів колишній захисник збірної України Тарас Михалик.

Для ЦСКА – це був 11-й фінал Суперкубка: 7 перемог (рекорд) і 4 поразок. У "Локомотива" – 2 перемоги і 4 поразки.

Цікаво, що ЦСКА отримав право на участь в Суперкубку як срібний призер чемпіонату Росії-2017/18. Спочатку в матчі повинен був грати володар Кубка Росії-2017/18 ФК "Тосно", але клуб припинив своє існування.

Нагадаємо, що минулої суботи київське "Динамо" виграло Суперкубок України, обігравши "Шахтар" – 1:0.