ЦСКА залишився єдиним російським клубом в єврокубках

16 березня 2018, 00:31
"Ліон" не зможе зіграти у фіналі Ліги Європи на домашньому стадіоні

Фото AFP

Московський ЦСА зумів взяти реванш у "Ліона" в 1/8 фіналу Ліги Європи і продовжить боротьбу за єврокубок.

Перший поєдинок в Росії тиждень тому завершився перемогою "ткачів" з рахунком 1:0. Переможний гол на свій рахунок записав захисник Марсело.

У матчі-відповіді москвичам необхідно було забивати мінімум один м'яч і з цим завданням вони впоралися ще в першому таймі – відзначився Головін.

Після перерви французи рахунок швидко зрівняли, але потім так само блискавично пропустили ще двічі. У час, що залишився вони скоротили відставання до мінімуму, але цього не вистачило для підсумкової перемоги. Рахунок по сумі двох матчів 3:3 і далі йде ЦСКА за рахунок більшої кількості м'ячів на виїзді.

Цікаво, що на домашньому стадіоні "Ліона" відбудеться фіналу поточної Ліги Європи, але господарі поля в ньому вже точно не зіграють.

"Ліон" – ЦСКА – 2: 3
Голи: Корне (58) – Головін (39), Муса (60), Вернблум (65), Діас (71)

"Ліон": Антоні Лопеш, Марсело, Марсал (Менді, 70), Тете, Діакабі, Ндомбеле, Тузара, Корне, Феррі (Маоліда, 68), Депа (Траоре, 66), Діас.

ЦСКА: Акінфєєв, Ігнашевич, Березуцький (Щенніков, 46), Набабкін, Березуцький, Натхо, Кучаев, Вернблум, Дзагоєв (Гордюшенко, 90), Головін, Муса (Вітіну, 73).

Попередження: Набабкін (13), Муса (36), Діас (78).

Нагадаємо, що сьогодні київське "Динамо" поступилося вдома "Лаціо" (0:2) і припинило боротьбу в Лізі Європи.