Чудо за три хвилини і трагедія "Аталанти": як "ПСЖ" в неймовірній кінцівці вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

13 серпня 2020, 07:50
Відео голів та повний огляд фантастичного матчу в Лісабоні

Радість футболістів "ПСЖ" / Фото: Reuters

Просто неймовірною вийшла розв'язка в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів між італійською "Аталантою" і французьким "ПСЖ". Команда з Бергамо вважалася аутсайдером цієї пари, але вела в рахунку до 90-ї хвилини. А потім справжнє диво за три хвилини створили зірки паризького клубу. 2:1 – і команда Томаса Тухель йде далі, а казка "Аталанти" закінчилася в Лісабоні.

Огляд матчу "Аталанта" – "ПСЖ" (1:2)

Українець Руслан Маліновський, який був найкращим гравцем бергамців після карантину, почав поєдинок на "Да Луж" у запасі. Команди обмінялися небезпечними моментами на 3-й хвилині. А рахунок в матчі на 27-й відкрив Пашаліч після швидкої атаки італійців. Сапата вступив в боротьбу за м'яч, який відскочив до Пашаліча, і той чудовим ударом з меж штрафного поцілив у дальню дев'ятку.

Команда Джан П'єро Гасперіні дисципліновано відбивалася від нападок Неймара і компанії протягом 89 хвилин зустрічі, але в кінці кінців заміни "ПСЖ" принесли свої плоди. Вихід Мбаппе став важливим посиленням атаки парижан. І на 90-й хвилині вони таки добилися свого. Після закидання в штрафну Неймар холоднокровно прийняв м'яч на стегно і прострілив у воротарський майданчик, де Маркіньос вколотив снаряд у сітку!

І вже на хвилі успіху "ПСЖ" організував ще один гол. Неймар віддав зрячий пас на Мбаппе, Кіліан прострілив у штрафний майданчик на Шупо-Мотінга, який і підписав вирок "Аталанті" – 2:1.

Італійці були розбиті, але все-таки пішли на останній штурм. І вони могли перевести гру в додатковий час, якби Мюріель, який втік практично один на один з воротарем, краще обробив м'яч. Але рахунок залишився 2:1. Так що паризька команда, яка сьогодні святкує 50-річчя клубу, зробила фантастичний подарунок своїм уболівальникам. А її суперник по півфіналу визначиться 13 серпня у матчі "Лейпциг" – "Атлетіко".

Дивіться повний огляд матчу "Аталанта" – "ПСЖ"