Диво у відборі Євро-2020: як Данія за 10 хвилин відіграла три м'ячі в матчі зі Швейцарією

27 березня 2019, 09:42
З пекла до раю: данці зробили неймовірний камбек в Базелі

/ Фото: AFP

Збірна Данії з футболу створила справжнє диво в матчі відбору Євро-2020 проти Швейцарії на її полі. Програючи до 84-ї хвилини з безнадійним рахунком 0: 3, данці за час, що залишився зуміли забити три м'ячі і відігратися. У підсумку – неймовірні 3:3!!!

Огляд матчу Швейцарія – Данія (3:3)

"Іноді буває важко зрозуміти футбол, правда? – заявив після неймовірного камбеку головний тренер збірної Данії Оге Харейде. – Це була кумедна гра. В футболі тебе женуть з раю в пекло, але відбувається і навпаки – ось чому я до сих пір цим займаюся. Поразка була б дуже поганим результатом для нас. Але у кожного гравця в цій команді велике серце. Ми відчайдушно хочемо потрапити на чемпіонат Європи".

Після другого туру в групі D Швейцарія йде другою, поступаючись двома очками Ірландії, а Данія займає третю позицію, відстаючи від свого суперника на три очки і маючи гру в запасі.

Швейцарія - Данія – 3:3

Фрелер, 19, Джака, 66, Емболо, 76 - Йоргенсен, 84, Гіткьяр, 88, Далсгор, 90+3.

Швейцарія: Зоммер – Ельведі, Аканджі, Родрігес (Беніто, 46) – Мбабу, Закарія, Джака (Сов, 69), Фрелер, Цубер – Емболо, Аджеті (Мехмеді, 71).

Данія: Шмайхель – Далсгор, Кьяра, Йоргенсен, Ларсен – Шене (Хойбьерг, 70), Ділейні – Поульсен, Еріксен, Брайтвайт Йоргенсен (Гіткьяр, 70).

Раніше "Сегодня" повідомляли всі результати божевільного вівторка у відборі на Євро-2020.

Також повідомлялося, що Коноплянку розкритикували за "дідовщину" в збірній України.