Чудо в екстратаймі: команда з Лісабона несподівано вилітає з Ліги Європи

27 лютого 2020, 23:19
Катом португальців став холоднокровний Едін Вішца

"Істанбул Башекшехір"/Фото ibfk.com.tr

Щось неймовірне в 1/16 фіналу Ліги Європи влаштував "Істанбул ББ", який після поразки 1:3 в першому поєдинку зі "Спортингом" в рідних стінах зумів таки вибити португальців і вийти в наступну стадію турніру, перемігши з рахунком 4:1 в додатковий час. Можливо, лісабонці просто недооцінили суперника після домашньої перемоги, але вже після першого тайму горіли 0:2.

На 31-й хвилині поєдинку в Стамбулі турецький клуб вивів вперед Мартін Шкртел, а подвоїли рахунок господарі голом у роздягальню – на останній хвилині першого тайму відзначився Даніель Алексич. Тільки в другій половині "Спортинг" усвідомив всю жалюгідність свого становища, включився в боротьбу і відіграв один м'яч зусиллями Лусіано Вьетто. Здавалося, цей удар виведе португальців в 1/8 фіналу, але не тут то було. Уже в компенсований час Едін Вішца зрівняв рахунок за підсумками двох зустрічей і перевів протистояння в овертайм.

Цікаво, що вирішальний гол був забитий вже на 119-й хвилині, коли глядачі вже, напевно, подумували про серію пенальті. І 11-метровий вони побачили, але тільки один, який суддя поставив у ворота "Спортинга". А все той же Едін Вишча виконав вирок і став героєм "Істанбула".

Раніше ми повідомляли, що асист Романа Безуса не допоміг "Генту" в поєдинку з "Ромою" .

Дивіться також огляд матчу групової стадії Ліги Європи "Боруссія" Менхенгладбах – "Істанбул ББ" – 1:2