Диво-гол Шведа приніс Україні перемогу над Андоррою у відборі на молодіжний Євро-2019

11 вересня 2018, 20:58
Українці ледве не втратили очки в матчі з аутсайдером своєї групи

Фото ФФУ

Молодіжна збірна України в Запоріжжі на "Славутич-Арені" здобула перемогу над Андоррою у відборі на чемпіонат Європи серед 21-річних, фінальна частина якого пройде в Італії і Сан-Марино. Цей турнір також стане відбірковим до футбольного турніру Олімпіади-2020.

Кінцівка поєдинку вийшла досить драматичною – за чотири хвилини до фінального свистка Мар'ян Швед не зумів реалізувати пенальті, змусивши взятися за голови уболівальників і своїх партнерів. Але вже через хвилину півзахисник "Карпат" сповна реабілітувався завдяки красивому удару в дальню дев'ятку з-за меж штрафного.

За два тури до фінішу відбіркового турніру українці посідають друге місце в групі, а до фінальної частини чемпіонату Європи вийдуть переможці груп і чотири найкращі команди серед тих, що зайняли другі місця. На даний момент Україна не потрапляє до числа цих щасливчиків.

Україна U-21 – Андорра U-21 – 1: 0
Голи: Швед (87)

Україна U-21: Каневцев, Миколенко, Попов, Тимчик (Гуцуляк, 81), Михайличенко, Ледньов, Шапаренко (Третьяков, 46), Назарина, Коваленко, Швед, Борячук (Русин, 46).

Нагадаємо, в першому турі на виїзді збірна України обіграла команду Чехії – 2: 1. Переможний гол в компенсований час забив Олександр Зінченко.

А в неділю у Львові Україна взяла верх над Словаччиною (1: 0) завдяки реалізованому пенальті Андрієм Ярмоленком. Наша команда зі стовідсотковим результатом очолює групу 1 ліги В.