"Дива на льоду-2" не вийшло: сенсаційні німці програли команді ОАР

25 лютого 2018, 09:39
Російські хокеїсти вперше в історії стали олімпійськими чемпіонами

Німеччина - ОАР - 3:4. Фото AFP

Хокей в такому вигляді зайвий на Олімпійських іграх . Без кращих гравців з НХЛ вирішальний матч Пхенчхана -2018 зібрав близько двох третин глядачів на трибунах . І то лише завдяки завезенню фанів команди ОАР . Тут тобі і Дід Мороз і Ілля Муромець , і дами в кокошниках , і джигіти в папахах , централізовано виділялася група , явно схожа на північнокорейських фанів – під диригентську паличку змахують прапорцями , піднімаючи таблички або скандуючи " Перемогти " .

На цьому тлі німецькі вболівальники у вигляді спортсменів , виглядали бідними родичами .

Та й хокеїсти Німеччини не розглядалися букмекерами серйозним опонентом"Червоної машини " , так розкручували тут команду ОАР . У першому періоді німцям довелося попітніти біля своїх воріт , не вистачило вистояти мізеру – за 0,5 секунди до сирени Гусєв потужно кинув – 1 : 0 .

Таке кого завгодно може зломити , але не Бундесмашини . У другому періоді німці додали і домоглися таки свого . Хоч і після відеоповтору , але шайба Фелікса Шютца була таки зарахована – 1 : 1 .

У перерві глядачів потішили живою музикою у виконанні двох діджеїв . А хлопці біля бортика злегка поштовхалися за шайбу , що вилетіла за майданчик.

І прийшов час кульмінації . Шайба , пущена Гусєвим і влетіла від голови німецького воротаря і блискавичний камбек від Кануна , який тут же перевів нейтральних фанів на сторону Німеччини .

Потім вже німці вийшли вперед . Мюллер запустив шайбу по льоду під щитком воротаря . Більш того , за 2:11 секунд до золотих медалей Німеччина отримала чисельну більшість , але злякалася перемагати – і отримала в свої ворота . Гусєв влучив у верхній кут .

Перед овертаймом черлідерші під саундтрек фільму " Таксі " , намагалися запустити на трибунах хвилю , але напруга на арені була така , хоч ножем ріж .

На жаль , " Дива на льоду – 2 " не сталося . Втомлені німецькі хокеїсти в овертаймі заробили видалення – і програли .

Нагадаємо , що Олімпіада -2018 в Південній Кореї стартувала 9 лютого. У неділю, 25 лютого, пройде церемонія закриття зимових Ігор в Пхенчхані. Трансляція церемонії розпочнеться о 13:00 за київським часом і триватиме дві години. На нашому сайті буде доступна онлайн – трансляція церемонії закриття Олімпіади .