Що "Вольфсбург" попросив у "Шахтаря" перед матчем-відповіддю: стали відомі деталі

4 серпня 2020, 12:54
180 пляшок води і 45 м'ячів: ми заглянули в райдер німецького клубу перед матчем-відповіддю 1/8 фіналу Ліги Європи

У середу на "Олімпійському" в Києві відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між "Шахтарем" і "Вольфсбургом". У першій грі в Німеччині в березні "гірники" здобули перемогу з рахунком 2:1, і зараз збираються розвинути успіх і вийти до чвертьфіналу єврокубка.

Перед матчем до нас потрапив документ, в якому вказані всі таймлайни перебування німецького клубу в Києві і запити "Вольфсбурга" до української сторони. Делегація німецького клубу прилетить в аеропорт "Жуляни" рейсом WDL610, орієнтовний час прибуття – 15:30 у вівторок, 4 серпня. Поліцейський ескорт супроводить команду до готелю Hilton, також у супроводі поліції команда буде їздити на тренування за добу до гри і на сам матч, а також в аеропорт після поєдинку.

Пресконференція тренера і одного з гравців "Вольфсбурга" відбудеться о 18:30, аналогічний захід у "Шахтаря" буде о 19:30.

Тренування "Вольфсбурга" відбудеться у вівторок о 19:00. Для тренування гості запросили 30 футбольних м'ячів, 60 пляшок води по 0,5 літра без газу, чай, каву, печиво і фрукти.

У день матчу німецький клуб просить 15 м'ячів, чай, каву, печиво, фрукти і 120 пляшок води без газу.

Рейс з Києва з делегацією "Вольфсбурга" запланований на 6:30 ранку 6 серпня.

Дивіться, як "Вольфсбург" і "Шахтар" грали перший матч, який відбувся 12 березня: