ЧС в Пекіні: Мохнюк – четверта після двох видів у семиборстві

22 серпня 2015, 11:07
Українки Анастасія Мохнюк та Аліна Федорова ведуть боротьбу за медалі чемпіонату світу в багатоборстві

У суботу в Пекіні стартував чемпіонат світу з легкої атлетики. У багатоборстві у жінок завершені два види програми з семи .

Після бігу на 100 метрів з бар'єрами і стрибків у висоту українка Анастасія Мохнюк займає четверте місце, відстаючи від голландки Надін Віссер всього на одне очко.

Аліна Федорова після невдалого старту в бігу на 100 метрів з бар'єрами поки йде на 20 -му місці. У стрибках у висоту Федорова показала п'ятий результат :

У суботу будуть розіграні три комплекти медалей на чемпіонаті світу : марафон у чоловіків виграв Гірман Гебреселассіє з Еритреї , пізніше стануть відомі переможці у штовханні ядра у жінок і бігу на 10000 метрів у чоловіків .