ЧС в Пекіні: Анна Ярощук пробилася до півфіналу у бігу на 400 метрів з бар'єрами

23 серпня 2015, 12:12
Інша українська легкоатлетка Вікторія Ткачук припинила боротьбу за медалі

Вікторія Ткачук (перша ліворуч) з результатом 57

У Пекіні проходить другий день чемпіонату світу з легкої атлетики. У ранковій програмі пройшли кваліфікаційні забіги на дистанції 400 метрів з бар'єрами у жінок.

Українка Ганна Ярощук – Рижикова показала 11 – й результат ( 55,58 секунди, краще персональне час в сезон ) і пройшла до півфіналу . Вікторія Ткачук з результатом 57,38 секунди стала лише 29 -ю і припинила боротьбу за медалі.

У неділю на ЧС в Пекіні будуть розіграні п'ять комплектів медалей: в спортивній ходьбі на 20 км, метанні молота ( 13:30 ) і штовханні ядра ( 14:30 ) у чоловіків, жіночому семиборстві ( 14:40 ), а також у спринті на 100 метрів ( 16:15 ) у чоловіків.