ЧС в Лондоні: Анастасія Бризгіна не потрапила до півфіналу в бігу на 400 метрів

6 серпня 2017, 15:29
Українська легкоатлетка в кваліфікації показала лише 27-ий час і припинила боротьбу за медалі

Анастасія Бризгіна. Фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшли кваліфікаційні змагання в бігу на 400 метрів у жінок .

Кращий час у кваліфікації показала 19 – річна спортсменка з Бахрейну Сальва Ейд Насер , яка подолала дистанцію за 50,57 секунди .

Єдина представниця України Анастасія Бризгіна показала підсумковий 27 – ий час ( 52,26 секунди ) і не потрапила до півфіналу змагань .

Фінал в бігу на 400 метрів у жінок пройде в середу , 9 серпня.

Хлопець Анастасії – стрибун з жердиноюВладислав Малихін- також припинив боротьбу за медалі в кваліфікації .

Українські легкоатлети Анастасія Бризгіна ( біг ) і Владислав Малихін ( стрибки з жердиною ) :

Нагадаємо , що в суботу на чемпіонаті світу з легкої атлетики пройшовостанній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.