Чигринський не допоміг: дубль Левандовського приніс "Баварії" перемогу над АЕКом в Лізі чемпіонів

8 листопада 2018, 09:32
Відео голів та моментів матчу четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів

Роберт Левандовський. "Баварія" - АЕК - 2:0. Фото: AFP

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Баварія" на своєму полі обіграла грецький АЕК з рахунком 2:0. Перемогу чемпіонам Німеччини приніс дубль Роберта Левандовського, який забив по голу в кожному з таймів. Польський легіонер відзначився на 31-й хвилині з пенальті і на 71-й з гри. У складі грецького клубу в обороні всі 90 хвилин відіграв український футболіст Дмитро Чигринський.

Перевага "Баварії" було переважною. Статистика за кутовими 11:1, удари по воротах 7:1, відсоток володіння м'ячем 65:35.

Огляд матчу "Баварія" – АЕК 2:0

В іншому матчі групи Е Ліги чемпіонів "Бенфіка" і "Аякс" зіграли внічию. Поєдинок на полі португальського клубу завершився з рахунком 1:1.

NКомандаІВНПМО
1   БАВАРІЯ43107-110
2   АЯКС42206-28
3   БЕНФІКА41124-64
4   АЕК40042-100

Нагадаємо, що в середу в матчі чемпіонів Англії і України "Манчестер Сіті" з рахунком 6:0 обіграв "Шахтар". Хет-триком у складі переможців відзначився бразилець Жезус, а арбітр матчу Віктор Кашшаї в одному з епізодів помилково призначив пенальті у ворота "гірників".