Чейз Каліш став чемпіоном світу і встановив світовий рекорд у плаванні

30 липня 2017, 22:49
Американський плавець домінував на дистанції 400 метрів комплексом

Чейз Каліш. фото AFP

Американський плавець Чейз Каліш завоював золоту медаль у плаванні на 400 метрів комплексом на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить у Будапешті.

Каліш проплив дистанцію за 4 хвилини 05,90 секунди. Друге місце зайняв угорець Давид Веррасто (4.08,38), бронзу взяв японець Дайя Сето (4.09,14).

Нагадаємо, на дистанції 1500 метрів кролем сьогодні "срібло" завоював українець Михайло Романчук. Раніше на змаганнях Андрій Говоров завоював "бронзу".

20-річна американка Ліллі Кінг оновила світовий рекорд на дистанції 100 метрів брасом, а Сара Шестрем оновила світовий рекорд у плаванні на 50 метрів кролем. Пізніше шведка виграла і фінальний заплив.

Також сьогодні зі світовим рекордом свою сьому золоту медаль ЧС завоювала Катінка Хошсу, француз Каміль Лакур переміг на дистанції 50 метрів на спині.