Чотири рекорди форварда "Баварії" Роберта Левандовскі внесені до Книги рекордів Гіннеса

30 листопада 2015, 17:50
Польський форвард відправив у ворота "Вольфсбурга" п'ять м'ячів

Роберт Левандовскі. Фото AFP

Чотири рекорди нападника "Баварії" Роберта Левандовскі, який забив п'ять м'ячів за дев'ять хвилин у матчі 6-го туру чемпіонату Німеччини проти "Вольфсбурга" (5:1), офіційно внесені до Книги рекордів Гіннеса. Про це було оголошено на прес-конференції, що відбулася в понеділок в Мюнхені.

Левандовскі, який вийшов на заміну після перерви в матчі, що відбувся 22 вересня, встановив наступні рекорди Бундесліги: найшвидші хет-трик (3 хвилини 22 секунди), чотири голи (5 хвилин 42 секунди), п'ять голів (8 хвилин 59 секунд) і найбільшу число забитих м'ячів футболіста, який вийшов на заміну.

Досягнення по найшвидшому хет-трику в матчах чемпіонату Німеччини до цього належало гравцю "Дуйсбурга" Мікаелю Тенніесу, який в 1991 році забив три м'ячі за шість хвилин у грі проти "Карлсруе". Решта три рекорди, встановлені Левандовскі, були зафіксовані вперше.