Чотири голи за 10 хвилин: огляд матчу Боснія – Ліхтенштейн у відборі на Євро-2020

6 вересня 2019, 09:49
Голи та кращі моменти матчу відбору на чемпіонат Європи 2020 року

/ Фото: AFP

Збірна Боснії і Герцеговини розгромила команду Ліхтенштейну в матчі 6-го туру відбіркового турніру на чемпіонат Європи 2020 року. Примітно, що чотири з п'яти м'ячів було забито в останні 10 хвилин зустрічі.

Ліхтенштейн залишається на останньому місці в групі J без зароблених очок і без єдиного забитого м'яча. У такій же ситуації опинився Гібралтар, який в останньому матчі програв Данії з рахунком 0:9.

Боснія і Герцеговина – Ліхтенштейн – 5:0
Голи: Гояк (11, 89), Малін (80, аг), Джеко (85), Вішча (87)

Боснія і Герцеговина: Шехіч, Колашинац, Тодоровіч, Шуньіч (Міхоевич, 25), Зуканович, Гояк, Пьянич (Лончар, 83), Вішча, Крунич, Мілошевич (Дульевич, 55), Джеко.

Ліхтенштейн: Бюхель, Рехштайнер, Кауфманн, Малін, Геппель, Саланович, Бюхель, Майер (Вольфінгер, 64), Візер (Брендле, 85), Губсер (Зеле, 74), Хаслер.

Попередження: Бюхель (69), Зеле (76).

Нагадаємо, що збірна України свій матч відбору на чемпіонат Європи проведе 7 вересня у Вільнюсі проти збірної Литви. Вчора українці прибули до Литви, де зупинилися в заміському готелі, розташованому серед мальовничих пейзажів у затишному місці.

Раніше ми писали, що збірна України втратила легіонера перед відбірковим матчем з Литвою. Також через травму команді Андрія Шевченка не допоможе воротар "Динамо" Денис Бойко. Замість нього в національну команду викликаний Андрій Паньків з "Олександрії".