Чотири футболісти португальського клубу підозрюються в здачі матчу

28 грудня 2017, 19:07
Гравці "Ріу Аве" здали матч минулого сезону проти "Фейренші"

Фото AFP

Чотири футболісти клубу "Ріу Аве" підозрюються в тому, що отримали хабара в обмін на забезпечення потрібного результату матчу чемпіонату Португалії з "Фейренші", повідомляє sicnoticias.sapo.pt.

Зустріч 20-го туру національного чемпіонату 2016/17 відбулася 6 лютого на полі "Фейренші" і завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів, переможний гол був забитий на 90-й хвилині.

Як зазначає телеканал, посередники звернулися як мінімум до чотирьох гравців "Ріу Аве", попросивши їх вплинути на результат гри – футболісти повинні були "здати" матч. Поліція отримала свідоцтва того, що результат міг бути визначений за кілька днів до гри і саме цим можна пояснити несподівано великий обсяг ставок на великі суми на перемогу "Фейренші". Футболістів вже допитала прокуратура, йдеться в матеріалі.

За відомостями ЗМІ, посередники, які вийшли на гравців, спеціалізуються на договірних матчах.

Раніше повідомлялося, що 20-річний футболіст з Португалії помер від раку. Еду Феррейра перервав свою спортивну кар'єру, коли стало відомо про його хворобу, і з тих пір вів боротьбу з онкологічним захворюванням.

А найтитулованіший клуб Португалії можуть відсторонити від змагань за підкуп суддів. "Бенфіку" підозрюють у тиску на суддів для досягнення потрібного результату.