Четверо паралімпійців пробігли забіг на 1500 м швидше чемпіона Олімпіади-2016

13 вересня 2016, 17:23
Паралімпійські спортсмени встановлюють нові рекорди

Фото AFP

На Паралімпіаді 2016 в Ріо у фінальному забігу на 1500 метрів чотири спортсмена пробігли дистанцію швидше, ніж олімпійський чемпіон Ріо Меттью Центровіц з США.

У фінальному забігу Паралімпіади в класах T12 (спортсмени, які мають залишок зору до 10%) і Т13 (можуть бачити предмети на відстані не більше шести метрів) переміг алжирець Абделлатіф Бака з результатом 3:48,29, встановивши новий світовий рекорд.

"Срібло" завоював Таміру Деміссе з Ефіопії (3:48,59), "бронзу" – Генрі Кірва з Кенії (3: 49,59).

Паралімпійці перевершили результат олімпійського чемпіона Ріо Меттью Центровіца, що пробіг фінальний забіг за 3:50.00.

Який посів четверте місце на Паралімпіаді Фуад Бака з Алжиру пробіг швидше олімпійця – його результат склав 3 хвилини і 49,59 секунди.