Чорний тур для українських команд в Лізі Європи: три поразки з трьох

24 жовтня 2014, 00:03
Слідом за "Металістом" і "Динамо" свій матч програв і "Дніпро" – в Києві команда Маркевича поступилася "Карабаху"

"Дніпро" в Києві програв

У третьому турі групового етапу Ліги Європи " Дніпро " в Києві на НСК " Олімпійський " поступився " Карабаху " з Азербайджану – 0 : 1 , дозволивши команді з цієї країни домогтися історичної першої перемоги в ЛЄ.

Перший тайм " Дніпро " відверто провалив : фактично , футболісти Мирона Маркевича не створили жодного 100 % моменту . Нічого екстраординарного не показав і " Карабах " , але один свій момент гості реалізували : Муарем в штрафний дніпрян обіграв двох захисників і пробив у дальній кут – Бойко не врятував .

У другому таймі дніпряни намагалися, більше йшли вперед і часто поспішали , але нічого вартого створити у ворота " Карабаху " так і не змогли. А гості грамотно утримали рахунок .

Нагадаємо , що перед цим поєдинкомМирон Маркевич дав інтерв'ю, в якому заявив , що цього сезону чемпіонат України – пріоритет , а єврокубки – на другому плані.

У паралельному матчі групи F " Інтер " і " Сент – Етьєнн" зіграли внічию – 0 : 0 .

Нагадаємо , що раніше в третьому турі Ліги Європи " Металіст " програв " Легії " ( 0 : 1 ) , а " Динамо " було розгромлено " Ольборгом " ( 0 : 3 ) .