"Чорноморець" шокував "Динамо" двома голами до перерви

15 жовтня 2017, 21:20
Олександр Хацкевич намагався врятувати матч з чотирма нападаючими на полі

Фото ФК "Динамо"

Київське "Динамо" в 12-му турі чемпіонату України несподівано поступилося одеському "Чорноморцю" на виїзді.

Перший тайм для віце-чемпіона вийшов гірше нікуди – на 14-й хвилині Кирило Ковалець підхопив м'яч на лінії штрафного і точним ударом вразив дальній кут воріт Максима Коваля.

Динамівці побігли відіграватися і напоролися на контратаку "моряків", яку завершив вихованець столичного клубу Олексій Хобленко.

Такий розвиток подій шокував гостей поля, так як до перерви вони створити хоча б один більш-менш небезпечний момент біля воріт "Чорноморця" не зуміли. Додав активності Жуніор Мораєс, який вийшов на поле ще в першому таймі на заміну, але цього явно було недостатньо.

Другий тайм кияни почали з трьома номінальними нападаючими на полі – до Мбокані і Мораєса додався Бесєдін. Втім, навіть з такою ударною силою підопічні Олега Дулуба справлялися бездоганно.

За 20 хвилин до фінального свистка Олександр Хацкевич кинув у бій свого останнього джокера – Артема Кравця. Йому знадобилося 10 хвилин, щоб все-таки розмочити білоруського голкіпера одеситів Олександра Гутара.

Останні хвилини зустрічі пройшли за тотальної переваги киян, але повторити подвиг матчу з "Партизаном" їм не вдалося.

Раніше в центральному матчі 12 туру Прем'єр-ліги "Шахтар" у Харкові обіграв "Ворсклу" з рахунком 3: 2. Також "Зоря" на виїзді мінімально обіграла "Сталь", а "Верес" і "Маріуполь" зіграли внічию – 1: 1.

Сьогодні "Олімпік" завдяки шедевру у виконанні Брікнера обіграв "Олександрію", а "Зірка" і "Карпати" видали єдиний матч туру без забитих голів (0: 0).

"Чорноморець" – "Динамо" – 2: 1

Голи: Ковалець (14), Хобленко (21), Кравець (78)

"Чорноморець": Гутор, Люлька, Мартиненко, Бамба, Зубейко, Ковалець, Ндіайе, Політило (Ваге, 72), Жуніч, Васін (Третьяков, 84), Хобленко.

"Динамо": Коваль, Кадар, Пиварич, Пантич, Морозюк, Гармаш (Кравець, 69), Шепелєв (Мораєс, 33), Гусєв (Бесєдін, 46), Сидорчук, Буяльський, Мбокані.

Попередження: Васін (60), Мбокані (82).