"Чорноморець" розгромив "Олімпік" в чемпіонаті України

14 серпня 2016, 19:04
Одесити набрали перші очки в новому сезоні

Євген Мартиненко оформив дубль. Фото ФК "Чорноморець"

Одеський "Чорноморець" в 4-му турі чемпіонату України на своєму полі розгромив донецький "Олімпік".

Ще до перерви Євген Мартиненко оформив дубль, а на останніх хвилинах зустрічі Володимир Барилко довів рахунок до розгромного – 3: 0.

Ця перемога стала для "моряків" першою в новому сезоні. До цього підопічні Олександра Бабича програли три стартові туру чемпіонату України. "Олімпік" програв другий матч з чотирьох в Прем'єр-лізі.

"Чорноморець" – "Олімпік" – 3: 0
Голи: Мартиненко (17, 36), Барилко (90)

"Чорноморець": Боровик, Люлька, Мартиненко, Хочолава, Андрієвський, Філімонов (Барилко, 85), Калитвинцев, Данченко, Смирнов (Ковалець, 77), Кабан, Хобленко (Коркішко, 67).

"Олімпік": Махарадзе, Гошкодеря, Доронін, Гришко, Немчанінов, Шестаков, Петров, Корнєв (Лисенко, 46), Драченко (Іллой-Аджеті, 46), Матяж (Хомутов, 64), Парцванія.

Попередження: Філімонов (32), Хобленко (37), Петров (87), Мартиненко (90).