"Чорноморець" програв у Першій лізі на 96-й хвилині, але залишився лідером

6 листопада 2020, 11:55
Тріо лідерів другого футбольного дивізіону України набрало всього одне очко

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Чорноморець"

Невдало завершилися матчі 11-го туру для команд-лідерів Першої ліги. Одеський "Чорноморець" і "Гірник-Спорт" програли на своїх полях, а "Верес" не зміг здолати "Металіст 1925", тричі в першому таймі пробивши в поперечину й штангу. Нагадаємо, знаменитий динамівець очолив команду Першої ліги після восьми років простою.

"Чорноморець" примудрився пропустити вирішальний м'яч від "Агробізнесу" на шостій доданій хвилині – 0:1. Причому, одесити втратили м'яч в центрі поля, пропустили контратаку, а воротар зробив необов'язкове порушення правил. І Руслан Черненко господарів не пошкодував.

"Гірник-Спорт", що займає друге місце, був розгромлений "Волинню" – 0:3. Команда міста Горішні Плавні пропустила три м'ячі вже за стартові 36 хвилин. Дивіться огляд зустрічі.

"Верес" міг піднятися з третьої позиції, але колективу з Рівного вперто не щастило в поєдинку з "Металістом 1925". Каркас воріт рятував чомусь не господарів, а харків'ян – 0:0.

Київська "Оболонь" змогла здолати "Альянс" (2:0), але займає лише дев'яте місце.

Наступний тур у Першій лізі запланований на вівторок, 10 листопада. Дивіться всі голи четверга.

Раніше "Чорноморець" посилився колишнім захисником італійського "Торіно".