"Чорноморець" піднявся з останнього місця в таблиці чемпіонату України

19 листопада 2017, 21:23
На своєму полі одесити обіграли "Олімпік" завдяки голам Ковальця і Вага

"Чорноморець" обіграв "Олімпік". Фото facebook.com/fc.chernomorets

У матчі 16 туру української Прем'єр-ліги "Чорноморець" обіграв "Олімпік". Поєдинок пройшов в Одесі в неділю і завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Олега Дулуба.

Перед початком зустрічі обидві команди вийшли на поле в спеціальних футболках "Українці – разом!" на знак підтримки захисників нашої країни на сході України і їхніх сімей. Гравців "Чорноморця" і "Олімпіка" супроводжували на поле діти учасників футбольної ліги АТО.

Перший гол на 59-й хвилині після розіграшу кутового забив Кирило Ковалець. На 81-й хвилині подвоїв перевагу господарів французький захисник Мамаду Ваг. Гості змогли відквитати один м'яч на п'ятій доданій до другого тайму хвилині: відзначився Зураб Очігава.

Після цього матчу "Чорноморець" залишив останню сходинку в турнірній таблиці ЧУ, набравши 15 очок і піднявшись на дев'яте місце. У "Олімпіка" залишилося 25 очок і третє місце після "Шахтаря" (36) і "Динамо" (32).

"Чорноморець" – "Олімпік" – 2: 1 (0: 0)

Гол: Ковалець (59), Мамаду Ваг (81) – Очігава (90 + 5)

Жовті картки: Н'Діає (13), Васін (39), Ваг (43), Ковалець (54), Оріховський (75), Політило (85) – Богданов (57), (82), (85)

Раніше в стартовому матчі 16 туру Прем'єр-ліги "Шахтар" в Харкові програв "Олександрії" з рахунком 1: 2. 25-річний півзахисник "Олександрії" Артем Полярус в першому таймі двічі розписався у воротах "гірників", гол за "Шахтар" забив Бернард.

В іншому матчі туру "Динамо" на виїзді переграло "Зірку". Уже до перерви гості оформили собі комфортну перевагу в два м'ячі: дублем відзначився Дьємерсі Мбокані.