"Чорноморець" не зумів обіграти команду з Угорщини

11 лютого 2015, 21:22
Товариський матч одеситів із "Діошдьєром" завершився нульовою нічиєю

Фото ФК "Чорноморець"

Витримавши стартовий натиск угорської команди (двічі одеситів у перші п'ять хвилин виручив Паст), "моряки" відсунули гру на половину поля суперника, і більше небезпечних моментів біля воріт "Чорноморця" не виникало. Перший тайм пройшов у жорсткій позиційній боротьбі, в основному гра йшла у центрі поля.

У другому таймі активнішими виглядали "моряки", у яких було кілька гольових ситуацій. Данченко двічі бив з вигідних позицій (чудово зіграв воротар угорської команди), а наприкінці гри один із наших футболістів не зміг замкнути найгострішу передачу з флангу. Як підсумок – закономірна нічия – 0:0.

"Діошдьєр ТТК" (Мішкольц, Угорщина) – "Чорноморець" – 0:0

"Чорноморець": Паст, Путраш, Крнера, Кутас, Слінкін, Гречишкін, Філімонов (Данченко, 64), Балашов, Васін, Кабаєв (Смирнов, 64), Діденко (капітан).