"Чорноморець" нарешті перервав свою чорну серію в Прем'єр-лізі

25 листопада 2018, 19:00
Одеська команда після дев'яти поспіль поразок у чемпіонаті України виграла

"Чорноморець" виграв у чемпіонаті України

У сьогоднішньомуматчі 16-го туру чемпіонату України з футболу" Чорноморець " нарешті порадував своїх уболівальників і здобув вольову перемогу над аутсайдером Прем'єр – ліги – " Арсеналом " . Напередодні ультрас одеського клубу розповсюдили в соціальних мережах інформацію про те , що не будуть присутні на сьогоднішньому матчі .

Зрозуміти їх можна. По-перше, "Чорноморець" встановив клубний антирекорд і показав 5 – у за довжиною серію поразок за всю історію чемпіонату України – дев'ять поспіль.

По-друге, попередній домашній матч "Чорноморець" – "Зоря" пройшов без глядачів.

... Ще в першому таймі одесити могли отримати перевагу. Дуже важливий момент трапився на 22-й хвилині – воротар Сітало перервав атаку "Чорноморця", рукою вибивши м'яч з-під ніг Семеніва за межами штрафного майданчика. Молодий півзахисник далеко відпустив м'яч, потім намагався його дістати, вийшов стик, після якого досвідчений воротар зажадав допомоги лікарів. Арбітр зустрічі Юрій Можаровський порушення правил з боку Сітало не помітив, а це – мала бути червона картка, так як за спиною воротаря нікого з партнерів не було.

Після перерви "Чорноморець" теж був близький до голу. На 58-й хвилині Чорний зі штрафного ледь не влучив під поперечину, але Сітало, який навіть не ворухнувся, пощастило – м'яч пройшов трохи вище.

І практично відразу "Арсенал" відкрив рахунок голам. Дубінчак зліва навісив, Фещук пробив головою і влучив м'ячем у поперечину, а на добиванні першим виявився Семенюк – 0: 1.

Переможний рахунок протримався п'ять хвилин. Одеситів виручив джокер – 19-річний півзахисник юнацької збірної України Мусолітін, син відомого в минулому футболіста, ефектно, в падінні, ударом головою замкнув навіс Чорнія з правого краю.

І тут же Коваль, як пізніше з'ясувалося, поставив переможну крапку для "Чорноморця". Семенів перед штрафним вступив у відбір, вийшло вдало, тут же пішла передача на Коваля, який в оточенні трьох опонентів встиг розвернутися і низовим ударом забити – 2: 1.

Останній раз "Чорноморець" забивав два м'ячі за гру 6 жовтня, але тоді одесити програли "Олександрії" – 2: 3.

"Чорноморець" – "Арсенал" – 2: 1

Голи: Мусолітін (67), Коваль (69) – Семенюк (62).

"Чорноморець": Литовченко – Трубочкін, Грачов, Міщенко, Норенков – Бабенко – Чорній, Леонов (Мусолітін, 65), Савченко, Семенів (Татарка, 77) – Коваль.

"Арсенал": Сітало – Майданевич, Зозуля (Насонов, 52), Сагуткін, Дубінчак – Акакпо – Семенюк, Домбровський, Оріховський (Баланюк, 75), Вакулко (Лола, 46) – Фещук.

Сьогодні в центральному матчі туру зійдуться друга і третя команди турнірної таблиці Прем'єр-ліги
. Дивитися "Олександрія" – "Динамо" можна на нашому сайті у вигляді текстового онлайну.