"Чорноморець" і "Олімпік" розписали єдину нічию в турі

14 квітня 2019, 21:37
Одеський клуб опустився на останнє місце в турнірній таблиці

Мирова в Одесі / Фото: Офіційний сайт ФК "Чорноморець"

Матчем в Одесі завершився 24-й тур чемпіонату України з футболу. "Чорноморець" приймав донецький "Олімпік". Цей поєдинок став єдиним у турі, де не було переможця. Зустріч завершилася внічию – 1: 1.

Гості першими відкрили рахунок, коли на 40-й хвилині Дегтярьов скористався серією рикошетів і відправив м'яч у сітку "моряків". Господарі зрівняли рахунок на 62-й хвилині, коли після кутового другим темпом пішли вперед, м'яч отримав Танчик і вразив ворота.

Нічийний результат відправив "Чорноморця" на останнє місце в турнірній таблиці. Адже до цього "Арсенал" обіграв "Ворсклу" і обійшов одеситів на одне очко. Остання команда безпосередньо залишає УПЛ. 10-а і 11-а – зіграють перехідні ігри з клубами Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, вчора київське "Динамо" напіврезервним складом обіграло "Маріуполь" на виїзді. У киян традиційно забив Віктор Циганков, а в другому таймі середній вік команди Олександра Хацкевича сягав навіть 22 років.

А "Шахтар" без своїх лідерів Марлоса і Мораєса легко розібрався з "Зорею". Команда Паулу Фонсеки забила принциповому супернику три м'ячі.