Чернігівська "Десна" не змогла обіграти молодіжний склад "Динамо" в товариському матчі

6 серпня 2020, 19:03
Суперники забили чотири м'ячі, причому кияни зуміли відігратися у другому таймі

Олександр Філіппов / Фото: ФК "Десна" Чернігів

Трохи більше двох тижнів залишається до початку в Україні футбольного сезону 2020/2021. Команди виходять з відпусток і починають тренуватися і проводити контрольні зустрічі. Сьогодні на клубній базі "Динамо" молодіжний склад киян провів спаринг з основним складом чернігівської "Десни", яка в минулому чемпіонаті країни посіла четверте місце і зіграє в Лізі Європи. До речі, "Шахтар" віддав в оренду мегапопулярного футболіста, який дивує трюками з м'ячем.

"Десна", як і слід команді Прем'єр-ліги, спочатку показала свою перевагу і повела в рахунку 2:0. У гостей на 4-й і 48-й хвилинах забили Владислав Калитвинцев і Олександр Філіппов. Природно, що тренери робили чимало замін, але на цьому тлі молоді динамівці змогли відновити рівновагу – 2:2. Голами на 55-й і 80-й хвилинах відзначився Євген Ісаєнко. Зауважимо, що чернігівський колектив проводив лише перший спаринг після виходу з відпустки 1 серпня.

Позавчора "Динамо" з Луческу намітило відразу два контрольні матчі . У п'ятницю основа киян зіграє проти "Вереса" з Рівного – одного з лідерів Другої ліги.