Чемпіонський хід: як "Ліверпуль" обігравав "Тоттенхем" Жозе Моурінью

12 січня 2020, 08:29
Команда Юргена Клоппа перемогла в Лондоні і впевнено лідирує в Прем'єр-лізі

/ Фото: Reuters

Практично ні в кого вже не залишається сумнівів, що чемпіоном Англії сезону 2019/20 буде "Ліверпуль". Команда німецького фахівця Юргена Клоппа лідирує в Прем'єр-лізі з величезною перевагою в 16 очок над найближчим переслідувачем – "Лестером". При цьому "червоні" мають гру в запасі. Як ми повідомляли, вчора ввечері "Ліверпуль" обіграв "Тоттенхем" на його полі з рахунком 1:0, взявши верх над лондонцями в п'ятій очній дуелі поспіль.

Поєдинок на стадіоні "Новий Уайт Харт Лейн" зібрав 61 тисячу глядачів. Однак місцева публіка так і не побачила голу своїх улюбленців, знекровлені в атаці відсутністю травмованого Гаррі Кейна. У першому таймі гості творили, що хотіли, але підопічних Жозе Моурінью рятували то штанга, то воротар Пауло Гассаніга. Але на 37-й хвилині гості забили: Салах чітко прийняв м'яч у штрафному майданчику, технічно відпасував на Фірміно – і бразилець з кількох метрів пробив без шансів для голкіпера.

Читайте розклад і результати 22-го туру чемпіонату Англії

У другій половині "Тоттенхем" міг зрівняти рахунок, але Сонг і Ло Чельсо свої шанси не використали. Дивіться відеоогляд усього матчу.

Читайте ще, як "Лаціо" оновив власну серію за кількістю перемог Серії А.

Дивіться, як "Ліверпуль" перемагав "Генк" в Лізі чемпіонів також з мінімальною різницею (2:1)