Чемпіонська хода: Світоліна здобула третю перемогу поспіль на Підсумковому турнірі

1 листопада 2019, 15:50
Українка успішно захищає торішній титул

/ Фото: Reuters

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула третю перемогу на Підсумковому турнірі WTA в Китаї з призовим фондом в 14 мільйонів доларів. У третьому турі групового етапу Світоліна обіграла американку Софію Кенін – 7:5, 7:6 (12:10). Матч тривав 2 години і 12 хвилин.

Це третя перемога першої ракетки України над Софією Кенін в сезоні і перша – в двох сетах. В Індіан-Уеллс і Пекіні Еліна вигравала в трьох партіях.

Нагадаємо, що останньою суперницею Світоліної в Пурпурній групі повинна була бути 19-річна канадка Б'янка Андреєску, але вона отримала травму по ходу зустрічі з Кароліною Плішковою і змушена була знятися з турніру. Її замінила запасна тенісистка Кенін.

До речі, раніше визначилася суперниця Еліни Світоліної по півфіналу Підсумкового турніру. Нею стала швейцарська тенісистка Белінда Бенчіч, яка посіла друге місце в Червоній групі. Раніше ми писали, що Еліна в Китаї виграла вже 25 мільйонів гривень, якщо перевести в долари – 995 тисяч.

Дивіться також сюжет, як Еліна Світоліна обіграла чеську тенісистку Плішкову на старті турніру в Китаї