Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики: на які фінали розраховує Україна

26 жовтня 2018, 16:39
У Катарі стартував 48-й чемпіонат світу зі спортивної гімнастики, пройшов перший день кваліфікації

Олег Верняєв на брусах. фото Апостроф

На чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який почався в Катарі вчора, пройшов перший день кваліфікації. І вже можна робити приблизні прогнози щодо виходу українських атлетів до фінальних змагань. Як і очікувалося, найкращі результати показали наші провідні гімнасти – Олег Верняєв та Ігор Радивілов, який нещодавно привіз срібло з чемпіонату Європи.

Олімпійський чемпіон 2016 року Верняєв після першого дня кваліфікації мав перший результат у вправах на паралельних брусах та шостий результат – в опорному стрибку.

Радивілов був першим на кільцях, але при цьому впав при виконанні першої спроби в опорному стрибку і вирішив не продовжувати.

Крім того, Верняєв опинився на сьомій сходинці багатоборства, що дає йому хороші шанси потрапити в число фіналістів.

У командному заліку Україна була четвертою (перед нею – Росія, Голландія та Швейцарія), але на той час ще не виходили на поміст світові лідери. Отже тут участь у фіналі під питанням.

Чемпіонат світу триватиме до 3 листопада включно. Будуть розіграні 14 комплектів медалей, а також перші ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо.

Нещодавно захисник молодіжної команди київського "Динамо" Алан Ауссі показав в соцмережах, як віджимається олімпійський чемпіон в Ріо-де-Жанейро гімнаст Олег Верняєв. Спортсмени уклали парі і Верняєв програв його.

Паралельно в Будапешті проходить чемпіонат світу з боротьби, де для збірної України три медалі завоювали наші жінки

Раніше ми писали, що збірна України в медальному заліку літніх юнацьких Олімпійських ігор 2018 посіла десяте місце, завоювавши 23 медалі. Окрім 7 "золотих" в активі української команди 8 срібних і 8 бронзових нагород.