Чемпіонат світу з хокею: всі дивізіони, результати і таблиці
22 травня 2017, 01:50
У трьох дивізіонах змагатимуться 48 збірних
Чемпіонат світу з хокею в 2017 році пройде з квітня по травень в трьох дивізіонах.
ТОП-ДИВІЗІОН
5-21 травня (Франція, Німеччина)
Знижуються в перший дивізіон групу А останні команди в групах
Група А
5.05 Швеція – Росія 5.05 США – Німеччина 6.05 Латвія – Данія 6.05 Словаччина – Італія 6.05 Німеччина – Швеція 7.05 Росія – Данія 7.05 Латвія – Словаччина 8.05 Німеччина – Росія
| 8.05 США – Швеція 9.05 Італія – Латвія 9.05 Словаччина – Данія 10.05 Італія – Словаччина 12.05 Швеція – Італія 12.05 Данія – Німеччина 13.05 Латвія – США 13.05 Росія – Словаччина
| 13.05 Італія – Німеччина 14.05 Словаччина – США 14.05 Данія – Швеція 15.05 Данія – Італія 15.05 Росія – Латвія 16.05 Швеція – Словаччина 16.05 Росія – США 16.05 Німеччина – Латвія
|
Група В
5.05 Фінляндія – Білорусь 5.05 Чехія – Канада 6.05 Швейцарія – Словенія 6.05 Білорусь – Чехія 6.05 Норвегія – Франція 7.05 Словенія – Канада 7.05 Фінляндія – Франція 7.05 Норвегія – Швейцарія 8.05 Білорусь – Канада 8.05 Фінляндія – Чехія
| 9.05 Словенія – Норвегія 9.05 Швейцарія – Франція 10.05 Швейцарія – Білорусь 10.05 Фінляндія – Словенія 11.05 Чехія – Норвегія 11.05 Канада – Франція 12.05 Чехія – Словенія 12.05 Франція – Білорусь 13.05 Норвегія – Фінляндія 13.05 Словенія – Білорусь
| 13.05 Канада – Швейцарія 14.05 Франція – Чехія 14.05 Швейцарія – Фінляндія 15.05 Канада – Норвегія 15.05 Франція – Словенія 16.05 Білорусь – Норвегія 16.05 Чехія – Швейцарія 16.05 Канада – Фінляндія
|
1/4 фіналу
18.05
18.05
18.05
18.05
1/2 фіналу
20.05
20.05
Матч за "бронзу"
21.05
Фінал
21.05
ПЕРШИЙ ДИВІЗІОН
ГРУПА А
22-28 квітня (Україна)
В топ-дивізіон виходять дві команди, знижується в класі – остання
22.04 Україна – Угорщина 22.04 Корея – Польща 22.04 Австрія – Казахстан 23.04 Казахстан – Корея 23.04 Польща – Україна
| 24.04 Угорщина – Австрія 25.04 Казахстан – Польща 25.04 Угорщина – Корея 25.04 Україна – Австрія 26.04 Казахстан – Україна
| 27.04 Польща – Угорщина 27.04 Австрія – Корея 28.04 Угорщина – Казахстан 28.04 Польща – Австрія 28.04 Корея – Україна
|
ГРУПА В
23-29 квітня (Велика Британія)
В групу А першого дивізіону виходить перша команда, знижується в класі – остання
23.04 Голландія – Японія 23.04 Хорватія – Велика Британія 23.04 Естонія – Литва 24.04 Японія – Хорватія 24.04 Литва – Голландія
| 24.04 Велика Британія – Естонія 26.04 Японія – Естонія 26.04 Голландія – Хорватія 26.04 Велика Британія – Литва 28.04 Литва – Японія
| 28.04 Хорватія – Естонія 28.04 Велика Британія – Голландія 29.04 Литва – Хорватія 29.04 Естонія – Голландія 29.04 Японія – Велика Британія
|
ДРУГИЙ ДИВІЗІОН
ГРУПА А
3-9 квітня (Румунія)
В групу В першого дивізіона виходить перша команда, знижується в класі – остання
М | Збірна | И | В | ВО | ПО | П | ШЗ | ШП | РШ | О |
---|
1 | Румунія | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 2 | +11 | 6 |
2 | Австралія | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 5 | +2 | 5 |
3 | Ісландія | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3 |
4 | Сербія | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 13 | 10 | +3 | 4 |
5 | Бельгія | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 21 | -6 | 3 |
6 | Іспанія | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 0 |
3.04 Австралія – Сербія - 4:3 ОТ (1:1, 0:1, 2:1, 1:0) 3.04 Іспанія – Ісландія - 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) 3.04 Бельгія – Румунія - 1:9 (1:2, 0:3, 0:4) 4.04 Ісландія – Австралія - 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) 4.04 Іспанія – Бельгія - 3:5 (0:1, 0:2, 3:2)
| 4.04 Румунія – Сербія - 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) 6.04 Бельгія – Сербія – 2:9 (1:2, 0:1, 1:5) 6.04 Іспанія – Австралія 6.04 Румунія – Ісландія 7.04 Сербія – Іспанія
| 7.04 Ісландія – Бельгія 7.04 Австралія – Румунія 9.04 Бельгія – Австралія 9.04 Сербія – Ісландія 9.04 Румунія – Іспанія
|
ГРУПА В
4-10 квітня (Нова Зеландія)
В групу А другого дивізіону виходить перша команда, знижується в класі – остання
М | Збірна | И | В | ВО | ПО | П | ШЗ | ШП | РШ | О |
---|
1 | Китай | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 | +6 | 6 |
2 | КНДР | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 12 | 8 | +4 | 3 |
3 | Ізраїль | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 7 | +1 | 3 |
4 | Мексика | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3 |
5 | Нова Зеландія | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 |
6 | Туреччина | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 15 | -11 | 0 |
4.04 Мексика – КНДР - 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) 4.04 Ізраїль – Китай - 2:5 (1:0, 1:2, 0:3) 4.04 Туреччина – Нова Зеландія - 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) 5.04 Мексика – Ізраїль - 2:6 (0:0, 0:4, 2:2) 5.04 КНДР – Туреччина - 11:3 (6:0, 4:2, 1:1)
| 5.04 Китай – Нова Зеландія - 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) 7.04 Китай – КНДР 7.04 Мексика – Туреччина 7.04 Ізраїль – Нова Зеландія 9.04 Туреччина – Китай
| 9.04 КНДР – Ізраїль 9.04 Нова Зеландія – Мексика 10.04 Ізраїль – Туреччина 10.04 Китай – Мексика 10.04 Нова Зеландія – КНДР
|
ТРЕТІЙ ДИВІЗІОН
10-16 квітня (Болгарія)
Чемпіон виходить в групу В другого дивізіона
Група А
10.04 Боснія – Гонконг 10.04 Болгарія – Тайвань 11.04 Боснія – Тайвань
| 11.04 Гонконг – Болгарія 13.04 Тайвань – Гонконг 13.04 Болгарія – Боснія
|
Група В
10.04 Люксембург – ОАЕ 10.04 ПАР - Грузія 11.04 Люксембург – Грузія
| 11.04 ОАЕ – ПАР 13.04 Грузія – ОАЕ 13.04 ПАР – Люксембург
|
Матчі за 5-8 місце
15.04
15.04
Матчі за 1-4 місце
15.04
15.04
Матч за 7 місце
16.04
Матч за 5 місце
16.04
Матч за 3 місце
16.04
Фінал
16.04