Чемпіонат світу з хокею: чемпіони обіграли чехів, у Німеччини друга поспіль поразка

6 травня 2018, 20:48
Срібні призери Олімпійських ігор-2018 в Пхенчхані в серії буллітів програли норвежцям, а Швеція перемогла Чехію

Шведи обіграли чехів. фото AFP

На чемпіонаті світу з хокею в Данії тривають поєдинки групового етапу.

Діючі чемпіони світу – шведи – обіграли команду Чехії. Зустріч групи A, що пройшла в Копенгагені, завершилася з рахунком 3: 2 (2: 0, 0: 1, 1: 1). Шайби у переможців закинули Рікард Ракелль (5-а хвилина), Маттіас Янмарк-Нюлен (8) і Міка Зібанежад (44). У тих, хто програв, відзначилися Філіп Хронек (34) і Томас Хука (56).

У наступному матчі збірна Швеції в понеділок зіграє з командою Франції, на день пізніше збірна Чехії зустрінеться з командою Швейцарії.

Швеция – Чехия – 3:2

В іншому матчі срібні призери Олімпійських ігор-2018 в Пхенчхані хокеїсти збірної Німеччини зазнали другої поразки в двох матчах, поступившись в серії післяматчевих булітів команді Норвегії. Зустріч групи В пройшла в Хернінгу і завершилася з рахунком 5: 4 (2: 2, 1: 1, 1: 1, 0: 0, 1: 0) на користь норвежців. У переможців в основний час відзначилися Кен Андре Матіс Олімб (2-а хвилина), Томас Вальквае (8), Андрес Бастіансен (22) і Даніель Сёрвік (51), а вирішальний буліт реалізував Матіас Треттенес. У німців шайби закинули Патрік Хагер (15 і 28), Марк Міхаеліс (19) і Яннік Зайденберг (51).

Збірна Норвегії набрала 3 очки і піднялася на четверте місце в таблиці групи, а німці, знову поступившись не в основний час, з 2 очками йдуть на сьомій сходинці. У наступному матчі турніру збірна Німеччини 7 травня зіграє з командою США, а збірна Норвегії 8 травня зустрінеться з командою Фінляндії.