Чемпіонат Німеччини: команда Артема Кравця зіграла внічию з суперниками "Шахтаря"

21 лютого 2016, 22:07
"Штутгарт" з українським нападаючим продовжив безпрограшну серію в Бундеслізі

"Штутгарт" продовжив серію без поразок. Фото AFP

Футболісти "Штутгарта" на виїзді зіграли внічию з "Шальке" і продовжили свою безпрограшну серію в чемпіонаті Німеччини.

Недільний матч 22-го туру, що пройшов у Гельзенкірхені, завершився з рахунком 1:1. На гол Юнеса Беланди (14-а хвилина) гості відповіли точним ударом Мартіна Харника (74). Український нападаючий "Штутгарта" Артем Кравець вийшов на заміну на 67-й хвилині, український півзахисник Борис Тащі не потрапив у заявку на матч.

"Штутгарт" не програє протягом восьми турів і з 28 очками вийшов на 11-е місце, "Шальке" набрав 34 бали і займає шосту сходинку в турнірній таблиці. Нагадаємо, що "Шальке" – суперник "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи. Перший матч у Львові завершився внічию – 0:0.

У паралельному матчі туру "Аугсбург", завдяки голу Ку Джа Чхоля (14), здобув виїзну перемогу з мінімальним рахунком над "Ганновером".