Чемпіонат Формули-E виграв Себастьян Буемі

4 липня 2016, 09:39
Швейцарець Себастьян Буемі здобув перемогу в чемпіонаті Формули-Е сезону 2015/16

Себастьян Буемі. Фото Instagram

Швейцарський гонщик команди Renault e.Dams Себастьян Буемі здобув перемогу в чемпіонаті "Формули Е" сезону-2015/16.

У неділю в Лондоні пройшла заключна гонка сезону, в якій переміг француз Ніколя Прост з Renault e.dams (56 хвилин 32,648 секунди). Другим став німець Даніель Абт (ABT Schaeffler Audi Sport, +7,633 секунди), третє місце зайняв бельгієць Жером Д'Амброзіо (Dragon Racing, +22,524).

Буемі в перегонах не фінішував, як і його суперник у боротьбі за титул бразилець Лукас Ді Грассі (ABT Schaeffler Audi Sport), з яким у нього перед стартом гонки була рівна кількість очок. Перемогу Буемі принесло краще коло, за яке швейцарець отримав два бонусних очки, і з 155 балами став чемпіоном.

Друге місце зайняв Ді Грассі (153 бали), третє – Прост (115). У заліку команд перемогу в чемпіонаті здобула Renault e.dams (270), другою стала Abt Schaeffler Audi Sport (221), третьою – DS Virgin Racing (144).

Сезон, що завершився, став другим в історії чемпіонатів Формули Е. У дебютному сезоні перемогу здобув бразильський пілот Нельсон Піке-молодший.