Чемпіон Туреччини визначився достроково в матчі з командою українця: це перший титул в історії "сов"

20 липня 2020, 00:35
Вперше за 10 років турнір виграв не представник великого тріо – "Фенербахче", "Бешикташ", "Галатасарай"

"Істанбул ББ"/Фото İstanbul Başakşehir

У матчі 33-го туру чемпіонату Туреччини "Істанбул ББ" обіграв "Кайсеріспор" українця Артема Кравця з рахунком 1:0 і достроково завоював чемпіонський титул. Історична зустріч для "оранжево-білих" відбулася в Стамбулі на стадіоні "Бешикташ Фатіх Терім". Раніше ми повідомляли, що на скандального динамівця з перегаром з'явився титулований покупецьз Турції.

Єдиний м'яч в цьому матчі влетів у ворота в першому таймі – на 19-й хвилині автором переможного гола "сов" став Махмут Текдемір, якому асистував Гаель Кліші. На 36-й хвилині господарі могли збільшити свою перевагу в рахунку, але Едін Вишча не реалізував 11-метровий.

"Істанбул Башакшехір"/Фото İstanbul Başakşehir

Отже, "Істанбул" з 69 очками виявився недосяжним для "Трабзонспора" з 62 балами і вперше в історії став чемпіоном Туреччини. До цього він двічі закінчував першість другим. Примітно, що вперше за 10 років чемпіонат Туреччини виграв не представник великого тріо – "Фенербахче", "Бешикташ", "Галатасарай". Останній, до слова, є рекордсменом за національними титулами – 22.

Український форвард "Кайсеріспора" Артем Кравець покинув поле без забитого м'яча, хоча буквально тиждень тому колишній нападник "Динамо" і збірної України забив у Туреччині в третьому матчі поспіль. Його команда йде в зоні вильоту на 17-му місці – 32 пункти, але ще зберігає шанси на виживання в еліті.