Чемпіон світу врятував "Динамо" від поразки в першому матчі 2020 року

19 січня 2020, 18:11
У стартовому поєдинку на зборі в турецькому Белеку кияни розійшлися миром з польською "Легією"

Георгій Цитаїшвілі / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Київське "Динамо" провело перший матч у 2020 році. У стартовому контрольному поєдинку на зборі в Туреччині підопічні Олексія Михайличенка розійшлися миром з польською "Легією" – 1:1. Нагадаємо, раніше назад в київське "Динамо" попросився Артем Мілевський.

Відео матчу "Динамо" – "Легія" (1:1)

Кияни пропустили від "Легії" на 13-й хвилині спарингу в турецькому Белеку. Після втрати м'яча динамівцями в середині поля польський клуб організував контратаку, яка увінчалася точним ударом його хорватського опорника Домагоя Антоліча з лінії воротарського майданчика. Зазначимо, що за автором гола у киян недобіг Сергій Сидорчук.

Однак на 45-й хвилині "Динамо" вдалося зрівняти рахунок: Шепелєв вивів Цитаїшвілі на удар, і чемпіон світу-2019 серед молоді в дотик лівою ногою послав м'яч у дальній нижній кут воріт "Легії". 1:1 – більше голів у цьому матчі забито не було.

"Динамо" – "Легія" – 1:1
Голи:
Цитаїшвілі (45) – Антоліч (13)
"Динамо" (перший тайм): Бойко, Піварич, Забарний, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цитаїшвілі, Вербич, Соль
"Динамо" (другий тайм): Бущан, Миколенко, Кадар, Кадірі, Караваєв, Андрієвський, Дуелунд, Буяльський, Каргбо, де Пена, Русин