"Челсі" в серії пенальті вирвав путівку в фінал Ліги Європи

10 травня 2019, 00:51
Англійський клуб виявився сильнішим німецького "Айнтрахта"

/ Фото: AFP

Тиждень тому у Франкфурті "Айнтрахт" і "Челсі" зіграли внічию – 1:1 у першому півфіналі Ліги Європи. Тепер вони зустрілися в Лондоні. І не виявили переможця в основний, а потім і додатковий час.

Господарі першими відкрили рахунок. На 28-й хвилині Еден Азар віддав чудову передачу на лівий край штрафного, де Рубен Лофтус-Чик закрутив м'яч у дальній кут.

Німці відігралися на 49-й хвилині. Міят Гачіновіч розрізний передачею вивів Луку Йовіча один на один, який свій шанс реалізував.

Обмінявшись голами, команди не стали надто обережними. Гра проходила дуже динамічно, з купою небезпечних моментів. Найяскравішими були, коли Давид Луїс виніс м'яч з лінії власних воріт. А потім Азар заштовхав м'яч з воротарем. Але рефері зафіксував порушення правил.

Загалом, знову нічия – 1:1. І фіналіст визначався у серії пенальті. "Челсі" виграв – 4:3 і побореться за трофей, який вже вигравав 2013 року.

Нагадаємо, що раніше у фінал Ліги Європи вийшов "Арсенал". Лондонський клуб за сумою двох матчів пройшов іспанську "Валенсію". Спочатку "каноніри" здобули перемогу на своєму полі – 3:1, а потім в гостях "Арсенал" обіграв "Валенсію" – 4:2.

Фінал Ліги Європи 2019 року відбудеться 29 травня у Баку (Азербайджан).