"Челсі" зіграв внічию з "Арсеналом", граючи півтора тайми з більшістю

22 січня 2020, 00:16
Рятівний гол забив Ектор Бельєрін

/ Фото: Reuters

У матчі 24-го туру чемпіонату Англії "Челсі" зіграв внічию з "Арсеналом" з рахунком 2:2. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж". Ми здійснили онлайн матчу "Челсі" – "Арсенал"з яскравими фото поєдинку.

Рахунок був відкритий в середині першого тайму. На 28-й хвилині автором забитого м'яча став Жоржиньйо, який реалізував 11-метровий. Водночас червону картку отримав Давид Луїс. На 63-й хвилині "каноніри" відновили рівновагу, відзначився Габріель Мартінеллі, якому асистував Шкодран Мустафі. На 84-й хвилині "Челсі" вивів вперед Сесар Аспілікуета з передачі Каллума Гадсона-Одоя. Втім, через кілька хвилин рахунок зрівняв Ектор Бельєрін з пасу Лукаса Торрейри.

"Челсі", набравши 40 очок, посідає четверте місце в турнірній таблиці АПЛ. "Арсенал" – на 10-му місці.

Раніше ми писали, що колишній гравець "Челсі" в ефектному спарингу відправив у нокдаун масажиста. Дієго вміло боксував, коли грав за лондонський клуб.