"Челсі" розгромив "Карабах" і вийшов на перше місце в групі Ліги чемпіонів

22 листопада 2017, 20:59
У "Карабаху" ще залишаються шанси на вихід в Лігу Європи

Фото AFP

Лондонський "Челсі" в матчі 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді розгромив азербайджанський "Карабах".

Рахунок в матчі ударом з пенальті відкрив Еден Азар, ще до перерви його подвоїв Вілліан, а в другому таймі Сеск Фабрегас реалізував другий 11-метровий у матчі і довів рахунок до розгромного. За п'ять хвилин до фінального свистка Вілліан ще раз засмутив воротаря "Карабаху".

Український легіонер "Карабаху" Антон Каніболоцький весь матч провів на лаві запасних. У поточному сезоні екс-голкіпер "Шахтаря" провів за свою команду всього сім матчів.

"Карабах" – "Челсі" – 0: 4

Голи: Азар (21, пен), Вілліан (36, 85), Фабрегас (73, пен)

"Карабах": Шехіч, Жезнічак, Аголі, Медведєв, Садигов, Мічел, Гараєв, Рішард, Гер’є (Юнусзаде, 81), Мадатов (Дінієв, 46), Ндлову (Кінтана, 85).

"Челсі": Куртуа, Давид Луїз, Аспілікуета, Алонсо (Кейхілл, 58), Рюдігер, Азар (Мората, 65), Канте (Дрінкуотер, 75), Педро, Фабрегас, Вілліан, Дзаппакоста.

Попередження: Жезнічак (41), Алонсо (53), Медведєв (71).

Вилучення: Садигов (19).

Попереду ще суперматч "Ювентус" – "Барселона" – список трансляцій матчу на нашому сайті.

А вчора чемпіон України програв "Наполі": відео голів Наполі "-" Шахтар "3: 0. Для виходу в плей-офф ЛЧ" гірникам "необхідно 6 грудня в Харкові не програти" Манчестер Сіті ".

Ліга чемпіонів-2017/2018: розклад, результати, таблиці