"Челсі" не зміг обіграти "Брайтон" у першому матчі в 2020 році

1 січня 2020, 17:49
Поєдинок в рамках 21 туру чемпіонату Англії в Брайтоні завершився внічию – 1:1

"Брайтон" - "Челсі" - 1:1 / Фото: Reuters

У перший день 2020 року в англійській Прем'єр лізі проходять поєдинки 21-го туру. Вже завершився поєдинок, в якому "Челсі" не зміг втримати переможний рахунок в матчі "Брайтоном". Зустріч відбулася в Брайтоні і завершилася внічию – 1:1.

Гості відкрили рахунок на 10-й хвилині гри завдяки точному удару Сесара Аспілікуети. Іспанцеві асистував Теммі Абрахам. "Чайки" відігралися на 84-й хвилині гри завдяки розкішному голу через себе у виконанні іранського нападаючого Алірези Джаханбахша.

"Челсі" з 36 очками йде четвертим в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, на 5 очок випереджаючи розташувався на п'ятому місці "Манчестер Юнайтед", який також має матч в запасі. "Брайтон" з 24 очками йде 13-м.

В іншому матчі туру "Астон Вілла" на виїзді обіграла "Бернлі" – 2:1, за рахунок чого покинула зону вильоту. У складі команди з Бірмінгема голом і результативною передачею відзначився півзахисник Джек Гріліш.

"Брайтон" – "Челсі" – 1:1 (0:1)
Голи: Аліреза Джаханбахш, 84 – Аспілікуета, 10